Найкращий час року для носіння жилетів
Тема дитячого одягу актуальна не тільки серед матусь всього світу, але і в сфері торгівлі. Багато, хто займається одяг з Туреччини оптом для дітей, які не з чуток знають про вимоги до комплектів для самих маленьких. Адже кожна одиниця товару повинна бути не тільки якісно отшита, але і виглядати модною і стильною. Сьогодні батьки вибирають одяг з особливим трепетом. Звертають увагу на тканини, фурнітуру, крій, модні тенденції.
За останні кілька років значно зріс попит на дитячий одяг, яка була б максимально наближена до дорослих комплектам. Тому купити жилети для хлопчиків і дівчаток не так просто, а ще складніше закупити оптом моделі, на які буде високий попит. Щоб не помилитися з вибором і кожному товару знайти свого покупця, слід знати усе про походження жилета, його функціональні особливості, комбінації з іншими типами одягу, модних тенденціях дитячої та підліткової моди. Почнемо по порядку.
Історія походження жилетів
Сьогодні мало хто замислюється про те, де та при яких умовах вперше з'явилися звичні нам речі. Однак такі історії дуже цікаві. Вони дозволяють зрозуміти, як створювався і формувався зовнішній вигляд виробу, які трансформації воно змінювалася з року в рік, із століття в століття. Заглиблюючись в історичний екскурс, можна на хвилинку опинитися поряд з творцем, відчути його настрій і вловити думки. Адже поява на світ нового виробу, робить своєрідну революцію, про значущість якої стане відомо роками пізніше.
Історія створення перших жилетів має дві гілки. Перша фантастична. Люди дуже люблять легенди, які можна було б передавати з покоління в покоління, розповідати як казок своїм дітям. Ми віримо в незвичайні сюжети, підживлюючи їх власними фантазіями. Вперше прототип жилета народ побачив на актора вуличного театру. Простакуватий хлопець був прикрашено в аналог піджака, у якого були відірвані рукава. Посил би простий – комічна пародія на буржуазію того часу. Проте глядачам був ближче кітч, ніж честь панів, тому вони із задоволенням перейняли крій вбрання і впровадили його в свій повсякденний костюм.
Але існує і більш раціональна легенда. «Жилі», що стало коренем слова «жилет», було ім'ям кравця, якого вперше прийшла в голову незвичайна конструкційна особливість одягу. Однак, проаналізувавши турецьку мову, можна знайти схоже слово «желек», яким і іменується одяг без рукавів. Слідом за турками і арабами, для яких безрукавки були класичною формою одягу, у аналоги сучасних жилетів одягалися і європейці.
Вже до початку XVIII століття в жилетах хизувалися і французи, і англійці. Це було не тільки красиво зовні, але і модно. Тому навіть нижчі верстви намагалися майструвати собі одяг без рукавів.
Цікавий історичний факт про жилетах. У записках військового командира XIX століття позначалося, що в Росії існувала заборона на носіння жилетів. А все тому, що їх запідозрили в розпалюванні неугодних ідей під час Французької революції. Нерозумно, але факт залишається фактом.
В теж самий час у Франції жилет стає базою гардеробу. Його починають носити не тільки хлопчики і чоловіки, але і жінки. До речі саме представницям прекрасної статі прийшла в голову думка почати носити жилет поверх іншого одягу. Модні експерти вважають жилети прабатьками болеро. Нібито, натхненні європейською модою тореадори, пошили свої накидки за образом жилетів.
Сьогодні жилети зустрічаються двох типів. Перші - утеплена верхній одяг, аналог куртки, надягається в холодну пору року. Другі ж типу «fullback», які можна носити під верхнім одягом, піджаком, комбінувати з сорочками і блузами. Саме на таких моделях ми б хотіли зупинити увагу.
Дитяча мода поза часом року
Турботливі батьки завжди знають, що буде краще їх малюкові. Особливо у віці, коли дитина ще не може самостійно підбирати собі речі. Тому головне завдання мами і тата – придбати такі комплекти, щоб не були теплими, дихаючими, натуральними й гарними одночасно. Ще один важливий критерій – можливість комбінувати виріб з іншими предметами дитячого гардеробу. Усім цим критеріям відповідає жилет.
Як би те ні було, переважаюча частина жилетів шиється утепленими. Виняток становлять класичні моделі, які є частиною костюма, шкільної форми та джинсові жилетки. Однак, вироби з деніму носять більше декоративний характер, ніж функціональний.
Вдалий час для того, щоб одягнути дитину в жилет, настає восени і тягнеться до спекотних днів. Однак навіть у літній день не варто списувати з рахунків жилетку – її можна надіти прохолодним ввечері поверх футболки, щоб захистити спинку малюка від вітру.
Вибір матеріалу жилета залишається за батьками. В залежності від клімату в регіоні, особливостей верхнього одягу і температури в приміщенні, де буде перебувати дитина, мама або тато може зупиняти вибір на тканинах. Це може бути вовна, трикотаж, бавовна. Матеріали натуральні, не викликають алергічні реакції і роздратування шкіри. Тому на зиму краще купувати вовняні, в'язані жилети для хлопчиків і дівчаток, а ближче до весни переходити на трикотаж і бавовна.
Конструктивна особливість жилетів – відсутність рукавів. Це означає, що їх потрібно комбінувати з іншими предметами гардеробу. У дівчаток і хлопчиків це можуть бути різні елементи одягу.
З чим носити жилети дівчаткам. Маленькі принцеси повинні бути одягнені не тільки тепло, але і красиво. Однак важливо, щоб привабливий зовнішній вигляд не конфронтировал зі зручністю і комфортом. Найпопулярніші типи жилетів, які можна придбати в роздріб і оптом – аналоги суконь або тунік. Це подовжені моделі, які замінюють сукні, але не мають рукавів. Це дуже зручно, адже достатньо буде надіти блузку або гольф, а зверху подовжену в'язаний жилет. Колірна гамма жилетів для дівчаток різноманітна. Це яскраві відтінки, прикрашені вишивкою, принтами, паєтками або намистинами. Практичну користь несуть і кишені. У них можна зберігати улюблені дитячі дрібниці.
З чим комбінувати жилети хлопчикам. Чоловічий гардероб з самого дитинства простий і лаконічний. Погодьтеся, представники сильної статі мають в арсеналі лише один тип одягу для нижньої частини тіла. І це штани. Примітно, що жилетки для хлопчиків можна надягати разом зі спортивними штанцями, джинсами, трикотажними виробами. Піддягати під жилет можна як футболку (в теплий сезон), так і сорочку, гольф, тонкий светрик. Зручно, що, приходячи в приміщення – дитячий садок, розважальний центр, гості, можна швидко зняти теплу в'язану жилетку і залишити дитину в тонкій кофтині.
Переваги жилетки:
-
Поєднання плюсів теплою і полегшеної одягу. Спинка захищена від вітру і холоду, при цьому терморегуляція дитини не порушена.
-
Комбінаторність. Жилетку можна поєднувати з будь-яким одягом дитячого гардеробу.
-
Жилет швидко знімається або одягається в разі необхідності.
-
Прання і догляд, доступні кожному.
-
Можливість придбання оптом і в роздріб.
-
Популярність і практичність моделей.