Одяг шкільний для хлопчиків: необхідний мінімум на 1 вересня
У цій статті ми дамо розгорнуту відповідь на наболіле питання - як вибрати шкільний одяг для хлопчика, і який мінімальний комплект необхідно підготувати до початку навчального року.
Почати хочеться з того, що концепція підбору багато в чому залежить від правил навчального закладу щодо зовнішнього вигляду учнів. Якщо введена форма, то тут і думати нічого - поновіть комплект в традиційних кольорах, підберіть сорочку, туфлі, і не забивайте голову тим, як би виглядати оригінально.
У вашій школі немає дрес-коду? Що ж, тоді подальша інформація вам неодмінно стане в нагоді. На самому початку позначимо два напрямки, що існують в дитячій моді: доступний маркет (Україна, СНД, Китай, Туреччина), брендові колекції.
Якщо вам потрібна шкільна форма для хлопчиків з підсумковим цінником 2000-3000 грн. на весь комплект зверніть увагу на пропозиції з нашого магазину. Так, на ярлику НЕ буде популярних гучних імен ділків дитячої моди, як то ZARA або Reserved, але при цьому ви зможете придбати речі з натуральних матеріалів, виготовлені за стандартним крою.
Що зараз в моді? Варіанти шкільного одягу 2020 для хлопчиків
Щоб однозначно відповісти на питання який одяг зараз в моді для хлопчиків звернемося до компаній, що задає тренди на світовому рівні. Як би там не було, середні і дрібні фабрики завжди орієнтуються на продукцію великих гравців.
У сезоні 2020-2021 домінує строгий стиль, який розбавляє кежуал, клітина, яскраві акценти і мінімальна кількість принтів. Одним словом, дитячі речі ще більше схожі на дорослі, виділяючись лише незначними деталями.
Діловий костюм. Точений силует суворого піджака і випрасуваних брюк ніколи не вийде з моди. Відмінності стосуються головним чином кольору і складу тканини. Кращі костюми шиють з натуральної вовни, бавовни або їх комбінацій.
Трикотажний костюм. На противагу в діловому, пропонуємо розглянути трикотажний варіант одягу до першого вересня. М'яка тягнеться тканину, відсутність строгих форм, подплечников - все це додає рухам легкості і загального комфорту, але може викликати деякі питання у вчителів «старого гарту».
Клітка. Цей елемент зустрічається, як на костюмах, так і на блейзерах, кофтах. Останній «писк» - велика клітинка, що складається з тонких смуг.
Краватка-метелик - невеликий, але досить помітний елемент, здатний надати образу родзинку.
Штани чінос. Помилково їх ще називають бриджами, відштовхуючись від загальної стилістичної схожості. Чінос підкочують, завдяки чому в образі з'являється легкість, помітний південно-європейський шарм.
Що до колірних рішень, то тут все без потрясінь. Лідирує сірий і його похідні (на кшталт мокрий асфальт), а також малахітовий, темно-коричневий. Незмінні темно-синій і чорний нікуди не поділися, але виглядають не так свіжо, як пару років назад.
Щоб повною мірою відповісти на питання як стильно одягнути хлопчика в школу, перейдемо від загальних трендів до детального огляду категорій.
Сорочка, штани і те, що під ними
Нижня білизна слід вибирати з особистих переваг дитини і фізичних особливостей. Наприклад, не всім дітям підходять боксери або обтягуючі майки. Основний критерій вибору - зручність. Шукаючи майку, важливо врахувати її колір. У цьому випадку від канонів краще не відходити. Біла майка найкращий компаньйон для будь-якого комплекту.
Єдина деталь натільної білизни, здатна хоч якось вплинути на загальний образ, це шкарпетки. У дорослому моді дуже часто яскраві шкарпетки контрастують з однотонними костюмами, так чому б не використовувати цей же прийом для зборів в школу.
Отже, ми дійшли до самого цікавого. Коли говорять - одяг для школи хлопчикам, то в першу чергу мають на увазі штани і сорочку. Вибираючи два цих предмета, обов'язково враховуйте колірну сумісність. Це може бути, як контраст, так і дотримання загального тону. Золоте правило говорить: штани повинні бути хоча б на півтону темніше сорочки.
Стиль штанів, крій, багато в чому залежать від віку. Першокласники більш рухливими учнів 7-го класу, тому не намагайтеся закувати непосиду в крій slim fit. Основні критерії при виборі, це:
Розмір.
Не купуйте на виріст. Поширена помилка більшості батьків, дісталася їм від «запасливо» минулого. Сьогодні немає дефіциту, тому не варто купувати речі на 1-2 розміри більше. Визначити відповідний розмір можна по талії: якщо між талією і поясом поміщаються два пальця - ви знайшли свій товар.
Матеріал.
І знову ми стикаємося зі стереотипами. Натуральні тканини краще! Це не зовсім так. Тканини з вкрапленням еластану, поліестеру або лайкри нітрохи не гірше пропускають повітря, в практичності ж і зовсім перевершують шерсть, бавовна і льон.
Сезонність.
Діти повинні мати мінімум по два комплекти брюк на осінь і зиму.
Пам'ятайте, що одяг для хлопчиків в школу вибирається батьками тільки в період з 1-го по 4-й клас. У середній школі доведеться прислухатися до побажань сина, а в старшій, батьків і зовсім усунуть від вибору речей.
З підбором сорочок все трохи простіше. Існує три основних типи: з довгим, коротким рукавом, обманка