Як вибрати блузку в школу для маленької модниці
Навіть якщо дівчинці 7 років, пам'ятайте – вона підростаюча леді, а це означає, що навіть в такому юному віці її хочеться бути схожою на маму. Діти часто наслідують своїх батьків: приміряють речі, користуються косметикою, надягають прикраси. Вміння швидко засвоювати інформацію в ранньому віці, дозволяє прищепити дитині відчуття смаку і стилю, які з роками лише еволюціонувати. Тепер, коли ми визначили ментальний аспект, спробуємо через призму його відповісти на більш прозаїчне питання – як вибрати шкільну блузку для юної модниці, зробивши це зі смаком.
Почати хочеться з того, що блузки в школу носять з 1977 року. Більше сорока років тому були запроваджені нові стандарти для школярок, розроблені і запропоновані модельєром Аллою Чекуниной. За цими стандартами у гардероб школярок, крім блузок, входили: синій блейзер, спідниця в складочку і жилет.
Ми живемо в епоху, коли попит перевищує пропозицію, а зовнішній вигляд учня середньої школи визначається конкретною школою. Сучасні шкільні блузки на дівчинку – це невід'ємна частина практичного, стильного вбрання, що сполучається з спідницями, брюками і сарафанами. Тому навіть за умови введеної форми, ви завжди зможете підібрати блузу на свій смак.
Скільки блузок потрібно?
Точна кількість залежить від багатьох факторів, в тому числі охайності та шкільного розкладу. В ідеалі повинна бути блуза на кожен день, але ми рекомендуємо мати в гардеробі хоча б три, враховуючи, що уроки фізкультури проводяться два рази на тиждень, і в ці дні дозволяється одягатися менш суворо.
Тому відповідь на питання, скільки потрібно блузок в школу, – три, а краще п'ять, з яких дві будуть не білими а, скажімо, пастельними або рожевими.
Враховуйте і пору року, для якого купується одяг. На ранню осінь і весну підійдуть моделі з коротким рукавом, для решти періоду – з довгим.
Дрес-код або які пончо можна носити в школу, не порушуючи правил?
Близько 90% шкіл і гімназій, в яких введена форма, рекомендують блузи білого кольору, але якщо замість конкретних нормативів адміністрацією навчального закладу висловлюється прохання про дотримання суворого або ділового стилю в одязі, варто трохи поекспериментувати. Що пропонує ринок?
У нашому магазині ви знайдете:
- кольорові блузи з бантами, плісировка, мереживом. Варто звернути увагу на бежеві, блакитні, бузкові моделі;
- «американки» – полегшені версії водолазок, як правило, з коротким рукавом і ажурним верхом;
- кофти, жакети, пуловери, блейзери.
Звернемо увагу на той факт, що якщо асортимент товарів для початкової школи можна назвати величезним, то у випадку з середньої та старшої щаблем навчання все значно оптимістичніше.
Підліткові моделі: різновиди, відмінності
Вибираючи модні шкільні блузки для підлітків, ви зіткнетеся як мінімум з шістьма моделями.
- З мереживом.
Відмінний варіант для урочистих заходів.
- З жабо.
Елемент, що перекочував з середини 18-го століття. У нинішній інтерпретації виглядає свіжо і елегантно.
- Трикотажні моделі.
Вибір для повсякденного носіння. Не мнуться, легко гладяться і стираються.
- З стрічками.
Наступний крок для тих, хто втомився від жабо і хоче чогось новенького.
- З баскою.
Волан по подолу атрибут гардероба старшокласниць, але також любимо учнями 4-7 класів. Поєднується з низом лаконічного крою.
- З короткими рукавами або довжиною в¾.
Як вже зазначалося, шкільна блузка з коротким рукавом підходить для теплої погоди, але якщо накинути поверх неї кофту, вийде тепло і одночасно комфортно.
Что до материалов, из которых шьют блузы, то здесь доминируют гипюр, атлас, вискоза и хлопок. Выбирая водолазки для девочек в школу, внимательно изучите ярлык с информацией о стирке. Шерстяные вещи не любят высоких температур и машинного отжима.
Сколько стоит платить за форму?
Вопрос цены всегда актуален, тем более, когда нужно полностью обновлять гардероб, состоящий из: блузы, юбки, кофточки, колготок, нижнего белья, туфель. Прибавьте к этому портфель со всем набором канцелярии, и в итоге получите солидную статью расходов в семейном бюджете.
Ми не можемо точно сказати скільки коштує шкільна блузка від того чи іншого виробника, але цілком в змозі привести усереднені цифри з власного товару. Для оптових покупців ціновий діапазон простирається від 76 до 99 грн. Роздрібні замовлення обговорюються з менеджером. За ці гроші наші клієнти отримують товар переважно українського виробництва. Є фабричні китайські моделі.
Мы постоянно расширяем ассортимент, следим за модой и создаем взаимовыгодные условия для сотрудничества с каждым конкретным покупателем, что позволяет рассчитывать на индивидуальный дисконт. Как это работает? Скидка определяется в зависимости от продолжительности сотрудничества и объемов закупки.
Теперь вы знаете, какие школьные блузки в моде, на что обращать внимание при выборе, и к каким тратам готовится в грядущем учебном году.